İkea Perde, Stor ve Ahşap Jaluzi Perde Modelleri

İkea’da sunulan stor perde modelleri ve çeşitlerinin yanı sıra ahşap jaluzi, metal jaluzi, plise perde modelleri hakkında bilgiler bu yazıda verilmektedir. İlgilendiğiniz mekanizmalı perde sistemleri hakkında bilgi almak, ürün fotoğraf ve videoları için ürün sayfalarınız inceleyiniz. Lütfen Winend storlar ve mekanizmalı perdelerle ilgili daha fazla bilgi ve perde fiyatları için bize ulaşınız.

Bilgi ve Fiyat Alın

İkea Stor Perde

İkea’da sunuılan stor perdeler genelde standart kumaşlara sahiptir. Dekorasyonda tarzında genelde sade eğilimlerine önce çıktığı İkea’da storlarda da benzer bir tablo vardır. Genelde açık renkli beyaz storların yanında pastel tek renkte perde sistemleri İkea mağazalarında beğeninize sunulmuştur. Kadıköy, Maltepe, Beşiktaş, Ataşehir, Levent, Maslak, Bakırköy, Kartal ve Şişli gibi yerlerde yaşayan İstanbullular ile İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya’da İkea’ya giderek farklı modelleri görebilirler ya da online olarak http://www.ikea.com.tr/ ‘den bakabilirler. Stor perde satın almada en büyük zorluk sadece standart ölçüdeki perdelerin bulunmasıdır. Yani sizin pencereniz için ideal perde sisteminin ölçüsü denk gelmeyebilir. Sadece 155 cm genişlik sunulmaktadır. Tupplur, Enje ve Hoppvals  popüler modellerdir. İkea stor perde fiyatları ölçülere göre değişmektedir.

İkea Jaluzi

Özellikle ofislerde kullanım alanı bulan şık ve kullanışlı jaluziler 2015 itibariyle İkea mağazalarında sunulmamaktadır. Bu tür bir arama panel perdelerinin önerilmesiyle sonuçlanacaktır. İkea panel perdeler bir alternatif olarak düşünülebilirse de metal değillerdir ve farklı mekanizmalara sahiptirler. Winend tarafından sunulan diğer bir popüler perde sistemi olan ahşap perde yine İkea’da bulunmamaktadır.

 Winend’den nasıl perde siparişi verebilirim?  Perde uygulama alanlarının ölçüsünü biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız hemen bize ulaşarak fiyat alınız. Onaylamanız durumunda perdeleriniz imal edilmeye başlanır ve ortalama olarak 3 iş günü içerisinde kullanımınıza sunulur. Ölçüler belli değilse adresinize ücretsiz keşif ekibi gönderelim. Bu sayede farklı perde modellerine bakabilir, renk beğenebilir ve perdenin uygualama alanında bire bire nasıl görüneceğini gözlemleyebilirsiniz. Eğer ölçülere karşı düşen fiyat teklimizi kabul ederseniz Winend storlarlarınız imal edilmeye başlanır.

İkea perdelerin aksine Winend perdelerde standart ölçüler yoktur, sistemler özel olarak hazırlanır. Ürünleriden yeni ve dayanıklı ürünler kullanır. AB 14501 standartlarına uygun perdelerimiz alev almaz özelliktedir, insan sağlığına zararlı VOC içermez, en az 5 yıl boyunca solmazlık garantisi kapsamındadır. Onlarca farklı perde sistemini ve yüzlerce renk seçeneğini bulabilirsiniz. Perde modelleri fiyatlarını bu çerçevede değerlendiriniz.

 Sorularınızı sormak veya fiyat teklifi almak için lütfen Winend’e ulaşınız.