Ofis Perde Sistemleri

Ofis perdeleri için Winend tarafından sunulan sistemler modern binalara optik ve termal konfor getirmenin yanında estetik ve yeni tasarımlara sahiptir. Türkiye’deki yönetim binaları, plazalar ve ofislerde popüler olan screen stor, blackout, pvc dikey gibi sistemler aşağıda incelenmiştir. Lütfen daha fazla bilgi almak ve ofis perde fiyatları için bize ulaşınız.

Bilgi ve Fiyat Alın

Ofis için Stor Perde

Ofislerde en çok tercih edilen Winend® perde sistemi stordur. Bu sade, zarif ve dayanıklı sistem uygun fiyatlara sizlere ulaştırılmaktadır. Motorlu sistemde yıllarca sorunsuz çalışan storlar farklı kumaş ve sayısız renk/desen seçenekleriyle gelmektedir.

1. Screen Stor

Sunscreen perde screen stor olarak da adlandırılan şeffaf (transparan) yapıdaki perdelerdir ve ofisler için maksimum performans veren modern kumaşlara sahiptir. Aşırı güneş ışığı alan iş yerleri ve bürolara kesin çözümdür. Screen kumaşı özel teknik bir kumaştır ve içerik ve dokuma itibariyle özenle işlenmiştir, bu nedenle sadece gelişmiş ülkelerde imal edilebilir. Winend Sunscreen’lerde kullanılan kumaşlar Fransa, ABD ve İtalya gibi yabancı ülkelerden getirilmektedir. Lütfen screen sayfamızdan daha fazla bilgi alınız.

2. Blackout

Blackout ya da bilinen diğer adlarıyla karartma stor perdeler ışığın tamamen engellenmesi için kullanılırlar. 0 geçirgenliğe sahip özel teknik bir kumaşa sahiptirler ve aşırı derecede ışık alan ofislerde ışığı tamamen engellemek amacıyla kullanılır. Farklı renk seçenekleri arasından tercihte bulunabilir, iş yerlerinize uygun blackout perdeleri bulabilirsiniz.

3. Zebra Stor

Zebra perdeler ofis yönetici odalarında tercih edilen kullanışlı ve dekoratif perde sistemleridir. Perde yukarıya toplandığında içeri giren ışık ayarlanabilir. Böyle bir kullanım üstünlüğü standart storda yoktur. Zebra stor perde fiyatlar diğerlerinden daha yüksek fiyatlıdır ancak ahşap jaluzi ve plise perde gibi üst düzey perde sistemlerinden yine daha düşük fiyatlıdırlar. Zebra mekanizmaya motorlu sistem uygulanması münkündür. Lütfen fiyat teklifi için bize ulaşınız.

Winend® Stor

Çeşidi ne olursa olsun Winend stor perdeler çok sayıda renk ve desen seçeneğine sahip sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. İster ofis olsun, ister otel ya da yaşam alanları beklentilerinize yanıt verebilecek stor mutlaka vardır. Ofis perde fiyatları kullanılan sisteme ve tercih edilen opsiyon setlerine göre şekillenir.

Jaluzi

Uzun zamandan beri ofis perde sistem denilince akla gelen ilk sistem jaluzidir. Genelde metal bantlardan oluşan bu sistemler tam bir gizlilik ve ışık kontrolü sağlaması bakımında iş alanları, yönetim büroları, plazalar vb. yerler için ideal perde olarak düşünülegelmiştir. Winend jaluziler gri, beyaz, kahverengi başta olmak üzere diğer tüm renklerde gelmenin yanında ahşap desenli, perfore (delikli) ve mikro jaluzi denilen özel ince bantlar gibi seçeneklere sahiptir. Jaluzi modellerimize motorlu sistem uygulanması mümkündür. Bu tür uygulanan ofis jaluzilerinde sisten uzaktan kumanda ve/veya butonla olabileceği gibi merkezi otomasyon üzerinden de kontrol edilebilir. Ahşap yapıdaki jaluzilerse ahşap perde sayfamızda incelenmektedir.

Ofis Dikey Perde

Jaluzi gibi ofislerde sıklıkla tercih edilen diğer popüler sistemdir. Genelde PVC bantlara sahip olur. Çatı katlarında, asimetrik ölçülerde rahatlıkla imal edilebilen bu sistemler aynı zamanda elektrikli/otomatik olarak da kontrol edilebilmektedir.

 Aklınızdaki soruları sormak veya fiyat teklifi almak için lütfen Winend’e ulaşınız.