Perde Modelleri

Stor perde modelleri ve çeşitlerinin yanı sıra plise perde, jaluzi, dikey perde modelleri hakkında bilgiler bu yazıda verilmektedir. İlgilendiğiniz mekanizmalı perde sistemleri hakkında bilgi almak, ürün fotoğraf ve videoları için ürün sayfalarınız inceleyiniz. ütfen daha fazla bilgi ve perde fiyatları için bize ulaşınız.

Bilgi ve Fiyat Alın

Stor Perde Modelleri

Stor perdelerin farklı modelleri bulunmaktadır. Alt modellerden önce stor çeşidine karar vermelisiniz. Sunscreen perde screen stor olarak da adlandırılan şeffaf görüntüdeki perdelerdir ve genellikle ofislerde, hastanele ve otellerde tercih edilir.  Aşırı güneş ışığı alan yerler için ideal çözümdür. Ortalama fiyatlara sahiptir. Diğer stor çeşidi olan karartma screenin aksine hiç ışık girişine izin vermez. Standart storsa polyester yapıdadır ve screen ve karartma arası bir aydınlık geçisi sağlar. Dışarı screende olduğu gibi net olarak seçilemez ancak karartmada olduğu gibi ortam tamamen karartılmaz. Diğer seçenek yüksek fiyatlı stor modeli olan zebradır ve dekoratif bir stor seçeneğidir. Stor çeşidinde karar kıldıysanız farklı modeller arasında tercih yapabilirsiniz. Bu stor perdeler dilediğiniz mekana uyum sağlaayacak özellik, tarz ve renkte olabilir. Winend tarafından sunulan çok sayıda alternatif arasından tercih yapabilirsiniz. Bize ulaşırsanız adresinize keşif için ulaşacak teknik ekibimiz hem en doğru ölçüleri alacak hem de size perde modellerini sunacaklardır. Bu sayede yerinde renk, desen ve model seçimi yapabilirsiniz.

Zebra Perde Modelleri

Zebra perdeler çok kullanışlı sistemlerdir. Dekoratif ve estetik görünümlerinin yanında ışığı kontrol etmede standard stordan üstündürler. Zebra perde modelleri arasından yapacağınız tercihle mekanınıza en uyumlu perde sistemini satın alabilirsiniz. Ülkemizde genelde ofislerde tercih edilen sunscreen aksine zebralar çok farklı sayıda seçenekle gelmektedir. İster beyaz, pembe, sarı, kırmızı renkte olsun isterse farklı desenlerde aradığını zebra çeşidini bulabilirsiniz.

2015 Perde Modelleri

2015 yılında Winend müşterileri arasında en çok tercih edilen perde sistemi yine stor oldu. Uygun fiyatlı bu trend perdeler yeni modelleriyle beğeni topladı. 2015 yılının diğer yükselişteki mekanizmalı perdesisyle plisedir. Bu modern sistem Batı ülkelerinde oldukça yaygın olarak kullanılırken ülkemizde genelde asimetrik, üçgen gibi olağandışı geometrik ölçülere sahip perdelerin yanı sıra tavan ve kış bahçesi gibi zorlu uygulama alanlarından tercih edilirdir. 2015 itibariyle ise artık bu uygulama seçeneklerinin ötesine geçmiş, ofisler, evler, hastaneler, restoranların yanı sıra mutfaklar, banyolar ve oturma odalarında tercih edilir olmuştur. Yılın diğer yükselen seçeneği motorlu – uzaktan kumandalı perdeler olduğu. Somfy perdelerin başını çektiği bu gruptaki sistemler artık her mekanda karşımıza çıkabilmektedir. Zebra, stor, plise veya jaluzi tüm Winend perdelere motorlu sistem uygulanabilmektedir.

Japon Perde Modelleri

Popülerliğini artıran diğer bir sistem plise aksine geleneksel bir sistem olan japondur. Bu sistem öylesine kullanışlıdır ki modası geçmez. Farklı türde kumaş panellerinin uygulandığı japon perdeler yükselenen yeni perde modelleri arasında başarılı bir klasik alternatifidir. Japon perde standard bir perde formunda olabileceği gibi geçirgen – şeffaf bir yapıda da olabilmektedir. Ayrıca sadece pencerelerde değil seperatör olarak yani bir uygulama alanında bölmelendirme yapmak amacıyla kullanılabilir. Bunun yanında bahçeye açılan camlı panelleri kapatmak içi idealdir. Japon hakkında daha fazla bilgi alınız.

 Nasıl perde siparişi verebilirim?  Perde uygulama alanlarının ölçüsünü biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız hemen bize ulaşarak fiyat alınız. Onaylamanız durumunda perdeleriniz imal edilmeye başlanır ve ortalama olarak 3 iş günü içerisinde kullanımınıza sunulur. Ölçüler belli değilse adresinize ücretsiz keşif ekibi gönderelim. Bu sayede farklı perde modellerine bakabilir, renk beğenebilir ve perdenin uygualama alanında bire bire nasıl görüneceğini gözlemleyebilirsiniz. Eğer ölçülere karşı düşen fiyat teklimizi kabul ederseniz Winend storlarlarınız imal edilmeye başlanır.

Winend imalatını kendi yapmaktadır. Standart ölçüler yoktur. Sistemler size özel olarak hazırlanır. Ayrıca ürünleriden yeni ve dayanıklı ürünler kullanır. AB 14501 standartlarına uygun perdelerimiz alev almaz özelliktedir, insan sağlığına zararlı VOC içermez, en az 5 yıl boyunca solmazlık garantisi kapsamındadır. Perde modelleri fiyatlarını bu çerçevede değerlendiriniz.

 Sorularınızı sormak veya fiyat teklifi almak için lütfen Winend’e ulaşınız.