Stor Perde Fiyatları

Stor perde fiyatları çok sayıda stor çeşidi ve uygulama seçeneği olması nedeniyle farklılık göstermektedir. Standard polyester, screen, blackout gibi farklı kumaşların yanı sıra perde motoru/buton/kumanda seçenekleri, farklı perde aksesuarları gibi faktörler fiyatı belirler. Lütfen daha fazla bilgi ve stor perde fiyatları için bize ulaşınız.

Bilgi ve Fiyat Alın

 

Screen Stor Fiyatları

Sunscreen perde screen stor olarak da adlandırılan şeffaf (transparan) yapıdaki perdelerdir ve genellikle ofislerde, hastanelerde ve otellerde tercih edilir. Ayrıca zip perde gibi dış mekan perde sistemlerine uygulanır. Aşırı güneş ışığı alan yerler için ideal çözümdür. Screen kumaşı özel teknik bir kumaştır ve içerik ve dokuma itibariyle özenle işlenmiştir, bu nedenle sadece gelişmiş ülkelerde imal edilebilir. Winend Sunscreen’lerde kullanılan kumaşlar Fransa, ABD ve İtalya gibi yabancı ülkelerden getirilmektedir. Winend sunscreen perde fiyatları ortalama 40 TL/m² ‘den sunulmaktadır. Bu fiyata tüm sistem mekanizması dahildir.

Blackout Perde Fiyatlar

Blackout ya da bilinen diğer adlarıyla karartma stor perdeler ışığın tamamen engellenmesi için kullanılırlar. 0 geçirgenliğe sahip özel teknik bir kumaşa sahiptirler ve aşırı derecede ışık alan uygulama alanlarında ışığı tamamen bloklamak amacıyla kullanılır. Farklı renk seçenekleri arasından tercihte bulunabilir, sizin öncelik ve tercihlerinize uygun blackout perdeleri bulabilirsiniz. Blackout perde fiyatları tüm sistem için ortalama 45 TL/m²’den sunulmaktadır.

3. Zebra Stor Fiyat

Zebra stor perdeler fiyatları diğer stor çeşitlerinden yüksektir. Fiyat artıran çift katmanlı kumaştır. Ayrıca Winend zebralar özel kasalı bir mekanizmaya sahiptir. Perde yukarıya toplandığında içeri giren ışık ayarlanabilir. Böyle bir kullanım üstünlüğü standart storda yoktur. Zebra stor perde fiyatlar diğerlerinden daha yüksek fiyatlıdır ancak ahşap jaluzi ve plise perde gibi üst düzey perde sistemlerinden yine daha düşük fiyatlıdırlar. Zebra mekanizmaya motorlu sistem uygulanması münkündür. Ortalama 80 TL/m² fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Lütfen fiyat teklifi için bize ulaşınız.

4. Motorlu Stor Perde Fiyat

Motorlu stor perdeler elektrik kontrollü otomatik sistemlerdir. Bu sistemde zincir veya yay gibi manuel kontrol araçlarına gerek kalmamıştır ve kontrol buton veya uzaktan kumandayla sağlanır. Bazı durumlarda kontrol merkezi otomasyon sistemine bağlanabilir. Stor perde motorları için Winend tarafından sunulan başlıca seçenekler Fransız Somfy ve Mosel’dir. Farklı perde kumaşı ve motoru için farklı fiyatlar söz konusudur. Lütfen motorlu stor fiyatı için bize ulaşınız.

5. Dijital Baskılı Stor Perde Fiyatları

Birçok farklı stor kumaşı yüzeyinde dijital baskı uygulanabilmektedir. Bu uygulama seçeneğinde bize ilettiğiniz yüksek çözünürlüklü (ideal olarak 5MP üzerinde) logo veya herhangi dijital formattaki resim veya foto kumaşa basılır. Baskılı stor fiyatı özel olarak değerlendirilmektedir ve fiyatlandırılmaktadır. Lütfen basılmasını istediğiniz görselle bize ulaşın ve fiyat alınız.

6. Standart Polyester Stor Perde Fiyatları

Stor perde kumaşları arasında en çok renk ve desen seçeneğine sahip sistemlerimizdir. Restoran, kafeterya, lokanta gibi mekanlar için uygun seçimler yapabilirsiniz. Fiyatları en ucuz olan storlardır. Tüm mekanizma dahil ortalama fiyatlar metre kare başında 27 TL’dir, tercihinize göre değişebilir.

 Nasıl stor siparişi verebilirim?  Perde uygulama alanlarının ölçüsünü biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız hemen bize ulaşarak fiyat alınız. Onaylamanız durumunda perdeleriniz imal edilmeye başlanır ve ortalama olarak 3 iş günü içerisinde kullanımınıza sunulur. Ölçüler belli değilse adresinize ücretsiz keşif ekibi gönderelim. Bu sayede farklı perde modellerine bakabilir, renk beğenebilir ve perdenin uygualama alanında bire bire nasıl görüneceğini gözlemleyebilirsiniz. Eğer ölçülere karşı düşen fiyat teklimizi kabul ederseniz Winend storlarlarınız imal edilmeye başlanır.

Winend Stor imalatını kendi yapmaktadır. Standart ölçüler yoktur. Perdeler size özel olarak hazırlanır. Ayrıca ürünleriden yeni teknoloji ürünler kullanır. AB 14501 standartlarına uygun perdelerimiz alev almaz özelliktedir, insan sağlığına zararlı VOC içermez, 5 yıl boyunca solmaz. Stor fiyatlarını bu çerçevede değerlendiriniz.
 Aklınızdaki soruları sormak veya fiyat teklifi almak için lütfen Winend’e ulaşınız.